O MNIE/WSPÓŁPRACA


Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami lub portalami literackimi na stałe lub na okres czasowy.DOMINIKA


Hej!


17 latka, lekko szalona, a jednocześnie perfekcjonistka i do bólu zawzięta. To właśnie ja. Oprócz prowadzenia bloga jestem starszą siostrą i uczennicą klasy II, LXXXI Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Fredry w Warszawie, o profilu dziennikarskim. Nałogowe czytanie zaczęłam około 7 lat temu. To właśnie wtedy przeczytałam "Baśniobór" Brandona Mulla. Następnie "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy" i "Dary Anioła". Zazwyczaj sięgam po przygodówki, fantastykę, urban fantasy, romanse, obyczajówki, Young Adult i New Adoult. Jestem optymistką, pesymistką i realistką, ale przede wszystkim marzycielką. Moim największym marzeniem jest szczęśliwe życie. 
Oprócz książek wielką sympatią darzę języki obce. Uwielbiam angielski i  ogromną chęcią odkrywam zakamarki języka niemieckiego. Kocham skoki narciarskie, więc okres zimowy niesie najwięcej radości w moim życiu. Uwielbiam jesień i wiosnę, za niezbyt wysokie temperatury i deszczową, tajemniczą aurę. W przyszłości chciałabym zamieszkać w Walii, Niemczech albo Kanadzie.  Od wczesnego dzieciństwa kieruję się jednym mottem. "Pracuj tak długo, aż twoi idole staną się twoimi rywalami."

 1. Interesują mnie gatunki: fantastyka, romanse, obyczajowe, powieści młodzieżowe, Young Adult, New Adult, ale chętnie też sięgnę po inne gatunki. 
2. Przeczytanie książki i jej zrecenzowanie nie zajmuje mi więcej niż 2 tyg. Nigdy nie przekroczyłam tego terminu
3. Chętnie zajmę się również organizacją konkursów, rozdawajek, promocji książki w mediach.
4. Zastrzegam sobie prawo do wyboru książek, albo przynajmniej proszę o informowanie mnie o wysyłanym egzemplarzu recenzenckim. 
5. Po opublikowaniu recenzji (dotrzymaniu warunków umowy) książka staje się moją własnością. 

Wszystkie pytania, wątpliwości i maile proszę wysyłać pod adres: kissix72@gmail.com z tematem Współpraca.

Wiem, że to brzmi bardzo sucho, ale proszę mi wierzyć, że naprawdę się cieszę z każdej kolejnej podjętej współpracy. Na blogu zamieszczam subiektywne opinie, ale rozumiem, że każdy ma inny gust, dlatego zawsze, nawet kiedy mi się książka nie podoba, staram się znaleźć jak najwięcej pozytywów. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe :D

ZAUFALI MI: